Leden 2013

KONEC...

5. ledna 2013 v 19:57 | Ťupy |  Novinky
Nevím, zda-li má cenu to nějakým způsobem komentovat. Možná jen si přečtěte toto ...

Novoroční přesevzetí :-)

1. ledna 2013 v 10:02 | Ťupy |  Plány
Tak, druhá půlka včerejšího článku :-)

Skončil jsem celkovým souhrnem modelů, které k nám loni dorazili. A teď už nějaké ty plány a předsevzetí a nový rok.

Jak už víte, příští rok bych chtěl hodně modelů. Až moc... Jejich seznam jsem už sdílel, ale pro celkový přehled ho sem dám ještě jednou.

  1. Takže prvním předsevzetím je zařadit do sbírky všechny výše uvedené modely. Doufám, že to splním aspoň na 75%...
  2. Uděla nový vzhled ! Já vím, na tento jsem slyšel samou chválu, ale nějak mi nesedí. Navíc malinko nesedí okraje. Celkově už teď mám vymyšlené něco jiného. Mělo by to sjednotit blog. Snad se to bude také líbit.
  3. Neměnit design blogu ! Možná vám to příjde ulítlé, le nemám rád, když se blog mění každý měsíc. Nový vzhled na Vánoce, Nový rok, Valentýn, zima, léto, podzim... navíc není čas a ani nálada pořád něco přenestavovat. Design, který s tu snad do konce prázdnin objeví, tady zůstane celoročně !
  4. Napsat aspoň 200 čánků. Loni to bylo opravdu slabé... tudíž to musím napravit letos :-)
  5. Dopsat profili všem modelům. Bude to fuška, protože se mi to pěkně kupí a já nejsem schopný se k tomu dokopat.
  6. Začít fotit koně.Nevím proč, ale zrovna koně jsou modely, které fotm nerad :
  7. Začít s modelováním a upravováním zvířat. Ano, Safari pod Klíčem mě nakoplo :D
  8. Přestat s budováním pavilonů. Už mě to moc nebaví a navíc je to docela finančně nákladné. Místo toho si radši udělám nějaký custom model.
  9. I když končím s pavilonováním, chtěl bych dodělat rozdělaný pavilon hrochů. Cítím v kostech, že se poved :-)
  10. Vymyslet, kam budu dávat modely, které se nebudou vejít do vitríny :D
Tak schválně co se mi povede :-)

ROK 2013

1. ledna 2013 v 1:30 | Ťupy |  Novinky
Před několika minutami ( po zveřejnění čláku to bude asi už pár hodin ) se začal psát rok 2013. Tento "svátek" jsem opět oslavil doma, jelikož mě zrovna slavit konec nějak nevzrušuje :-) I když tady se spíš slaví začátek... no nevím. Jednoduše jsem příchod roku 2013 oslavil hromadou jídla, televizí, filmy a facebookem :D A jelikož s plným žaludkem se nemá chodit spát, tak jsem se do postele svalil s počítačem a rozhodl se napsat nějaké to shrnutí roku 2012 a nějaká ta přesevzetí do roku 2013... Kdy jindy než teď by to bylo vhodnější ? :-)

Co se událo v roce 2012 ?

Popravdě řečeno si ani nepamatuji jaké výzamné modely přibyly do sbírky. Proto jsem si musel řádně prostudovat novinky loňského roku. Rok 2012 jsme započali příchodem tří modelů - gorilí samice Mayani, medvědicí Fiocco a slonicí Pembe. Byly to mé první novinky 2012 a domů dorazili v druhé polovině ledna. V únoru do sbírky přiletěli mláďata orlů bělohlavých ( počítány jako jeden model ). Důležitou poznámku je, že první zpráva o AKCI NĚMECKO se objevila už v únoru, ale byla zrealizována až koncem roku. Tři dny před koncem února jsem se stal vlastníkem sedícího samečka pandy velké jménem Liao Liam, zvaného jen Liam. Ten se tak stal pátou naší pandou. Téměř o dva měsíce později jsem držel v rokou obrovského sloního samce Kubweho. V počátcích letních prázdnin z internetového obchodu KOZELROZEL přišli kolouch, tapír a kudu, který byl později předělán na samičku a stal se tk mým prvním CUSTOM modelem. Dalším prázdninovým přírůstkem byla Picholine - samice prasete bradavičnatého. V srpnu jsme se stal majitelem lední mevědice ( ta starší ), ledního medvíděte ( 2012 ), sloního mláděte ( 2012 ) a pelikána. Zároveň nás ale opustili irbisové od Bullylandu. Oba našli domov u Peti. V říjnu mi od Jany Kučerové přišlo medvídě grizzlyho a gorile v plenkách. Oba se sali nejcenějšími přírůstky roku. Posledním předvánočím modelem se stala samice baribala. No a v prosinci se má sbírka rozšířila o 10 modelů - samec a samice vranek, samice a mláďata kapybar, samice a mládě okapi, mlě gorily, štětkoun, černý levhart a starší lev.

Celkem se tedy sbírka rozšířila o 28 modelů a 2 odešli. Docela úspěch ;-)
Za rok jsem napsal pouhých 123 článků, což je nejméně za celou tříletou existenci tohoto blogu...


Chtěl jsem ještě napsat předsevzetí, ale na ty se vrhnu zítra ráno. Dávají TBBT a pak jsou Scrubs :-)
Ťupy