Nějak nestíhám....

6. června 2012 v 19:36 | Ťupy |  Novinky
Tak po více než měsíci se dostávám k tomu, něco napsat :(

Není čas ! Na gymplu se učitelé rozhodli, že nás v posledních dnech zničí :D A upřímně řečeno se jim to daří :D V pondělí jsme psali test z matiky, dneska z ájiny ( to sem totálně... zkazil ) V pátek píšem z chemie, další pondělí kompozice z matiky, slovíčka z ájiny a němčiny... a já nevim co ještě. Plyne z toho asi tak to, že články zde můžete čekat až od 18. června, kdy se uzavírají známky a já tímto dnem na všechno házim bobek ;-)

Tak a teď by to chtěli asi něco ohledně zoo, což ? Nováčci nejsou žádní. Nějak nemám ani čas zajít si do obchodu :D Novinkou je spíš to, že jsem začal se stavbou pavilonu pro hrochy. Už jsem asi přišel na to, jak udělat nádrž tak, aby byla podle mé představy. Teď můžu jen doufat, že až budu dělat zkušební bazének, tak to vyjde. Pokud ne, udělom z domova hrochu něco jiného :D Můžete klidně poslat nějaký návrh na případného obyvatele ;-)

Další novinky nejsou. Je tu prostě klid. Zvířata se mají dobře, pořád stojí ve vitríně a čumí nám do chodby :D Venku už nebyly pěkně dlouho. A kvůli počasí asi ani nebudou. Každou chvíli tady prší nebo je zataženo a fouká... To je léto ?

No, tak to byl článek jen tak pro informaci. Teď už se jen párkrát vyspíme a budou prázdniny :D K O N E Č N Ě :D
Mějte se hezky a nenechte se v té škole utýrat :D
Ťupy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 safaripodklicem safaripodklicem | 8. června 2012 v 22:18 | Reagovat

Na pavilon hrochů jsem velmi zvědavý. My máme jeden už půl roku hotový v dílně v dílně, ale vzhledem k rozšíření naší osmičlenné hroší skupiny se nám jeví jako malý, takže na podzim plánujeme větší. :-) Jinak coby starší správce zoo musím říct, že jsme to koncem školního roku na střední škole taky měli podobně veselé jako Ty. Prostě to patří k životu. Držím palce. :-)

2 Koňa Koňa | 23. června 2012 v 8:39 | Reagovat

držim palce!!a máš pravdu už budou prázniny!! :-D  :-D

3 Lilka Lilka | 27. června 2012 v 13:40 | Reagovat

Super, těším se na pavilon! :-D
A jo, na prázdniny se těším, jak na nic jiného...už jen dva dny! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama