Říjen 2011

Schleich 2012

26. října 2011 v 11:43 | Ťupy |  Novinky
Ahoj,
tak včera se mi konečně podařilo objevit novinky 2012. Už jste je sice nejspíš viděli u Viktora, ale co bych to byl za Schleichaře, kdybych je sem taky nedal :D + si nejspíš vyslechnete nějaký komentář :D

15.10.2011

15. října 2011 v 14:44 | Ťupy |  Novinky
Nerad to říkám, ale zima klepe na dveře :-) Je to vidět i na našich obyvatelech. Některá zvířata, tedy spíš někteří jedinci ( nebudu jmenovat, aby se snad neurazili :D ) už ani nevystrčí spičku čumíku ven z vyhřívané vnitřní expozice :-) Jsou ale i zvířata taková, která si podzim užívají plnými doušky. Tam patří například losi či sobi. Z toho plyne, že se náš zoopark vyplatí navštívit i na podzim a v zimě :-) Tak ty by byla mála reklama na zoo park :D a teď zpátky do kruté reality :D

Tento týden jsem měl v plánu napsat pár článků. Bohužel se to nepovedlo. Příští týden to také nebude o moc lepší. Učitelé se rozhodli, že nás zavalí testy :D Takže v pondělí píšem z matiky, v úterý z mediální výchovy, němčiny a biologie, ve středu z dějepisu, ve čtvrtek jedeme naštěstí na výlet :D a v pátek píšem z OSZ. NO bomba, budu-li přemýšlet nad tím, že se ještě z angličtiny, chemie, němčiny a češtiny zkouší...no radši ani ne :D takže příští týden tu opravdu žádný článke nečekejte.

Budoucí nováčči, o kterých jsem informoval někdy na konci září, by měli dorazit příští týden. Další článek o nich čekejte nejspíš až příští sobotu nebo neděli.

Asi jako každý rok, tak už i teď na netu pravidelně hledám novinky 2012 a to Papo, Schleich, Bully, Safari a Collecty. Bohužel, zatím nic, co by něčím naznačovalo. Ovšem hezkých novinek se dočkáme od firmy Mojo. Už jsou zveřejněny tři.

Zase jsem lhal ):

10. října 2011 v 18:52 | Ťupy |  Novinky u zvířat
Ano, ano, opšt jsem nedodržel to, co jsem řekl :-) Což je u mě docela zvykem :D No, ale prostě informace o tom, že várka zvířat ( mustang, pižmoň,... ) se jaksi změnila :-)

Dnes se našemu mývalímu párečku narodila trojčátka. Pohlaví zatím neznáme. Maminka je nechce moc ukazovat, hodně je hlídá, takže jsme sami zvědaví, jak to dopadlo :D My tipujeme tři samičky.

Dalším nováčkem je sameček jezevce lesního. Je od firmy MOJO. Ano, v Táboře mají zvířátka této firmy. Samozřejmě jsem je skoukl všechny, co měli. No, co na ně říci - jsou hezcí, zatím docela levní :-) . Ale některé modely jsou vcelku odkoukané od ostatních výrobců. Každopádně se ale Mojo zařadí do naší "chovné linie" :D

Opět jen taková rychlá infozpráva. Tento týden se tu asi ukážu častěji, jelikož ve škole je to docela v pořádku.
Hezký večer
Ťupy